MojAndroid

Spoločnosť Google plánuje skoncovať s funkciou Together pre zariadenia so systémom Android Wear. Potvrdzuje to aktualizácia pre aplikáciu Android Wear. Fanúšikovia tejto funkcie sa s ňou budú musieť rozlúčiť najneskôr do 30. septembra, kedy bude funkcia oficiálne vypnutá.

Together je pozadie pre inteligentné hodinky so systémom Android Wear, ktoré umožňuje jednoduché posielanie správ či obrázkov na spárované zariadenie s Androidom Wear. Môže ísť o malé kresby či emoji, ktoré takto jednoducho môžete poslať priamo na iné inteligentné hodinky a komunikovať aj bez potreby vytiahnutia telefónu z vrecka.

tgether android wear

Dôvodom pre zrušenie tejto funkcie je aj fakt, že systém Android Wear 2.0 prinesie množstvo nových funkcií aj pre klasické pozadia pre inteligentné hodinky, a tak nebude potrebná existencia tohto konkrétneho pozadia. Pozadie Together tak bude odstránené, aby sa predišlo zbytočným duplicitám.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police via GSM Arena

8.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+