MojAndroid

Kúpou služby Youtube ešte v roku 2006, ani nie rok po jej založení, spravila spoločnosť Google jeden zo svojich najlepších obchodov. Youtube je dnes najväčšou streamovaciou službou pre videá a počet jej používateľov sa počíta v miliardových číslach. Aj z toho dôvodu sa snaží Google svoju službu vrátane jej aplikácie neustále vylepšovať. Aplikácia Youtube prešla za posledné roky viacerými zmenami rozhrania aj ovládania. Niektoré sa stretli s pozitívnymi ohlasmi, niektoré s negatívnymi. A práve teraz prechádza aplikácia  A/B testovaním, ktoré by malo pridať nové gestá.

Náš tip
Ako nainštalovať tmavý motív pre aplikáciu Youtube do vášho smartfónu | NÁVOD

 

Doteraz sa dalo v aplikácii Youtube pre Android napríklad zmenšiť prehrávajúce sa video alebo odstrániť nežiadúce video zo zoznamu. Po novom by sa malo dať pomocou gesta preskočiť na ďalšie alebo predchádzajúce video. Proste potiahnete prstom buď doprava alebo doľava. To všetko za účasti peknej animácie známej z novej verzie systému Android P. Doteraz túto funkciu nahrádzali zobrazujúce sa smerové tlačidlá. Funkcia je stále vo forme A/B testovania, takže ju majú dostupnú len niektorí vybraní šťastlivci.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
5.8.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+