MojAndroid

Google aktualizoval aplikáciu telefónu na novú verziu s označením 5.1. Tá po dlhšom čase prináša naozaj zaujímavé a významné novinky, a to nielen z dizajnovej, ale aj funkčnej oblasti. Dá sa povedať, že ide o najvýznamnejšiu aktualizáciu tejto aplikácie za tento rok. A čo prináša nový Google Telefón pre Nexus zariadenia a smartfóny s čistým Androidom?

Nový dizajn aj funkcie

Najväčšou novinkou je nové menu pre prijatie hovoru. Zatiaľ čo doteraz ste hovor prijali potiahnutím ikony telefónu doprava a odmietli potiahnutím doľava, po novom ikonu (aj s fotkou volajúceho) musíte potiahnuť hore alebo pri odmietnutí smerom dole. Zmenilo sa aj pozadie, ktoré je jednofarebné a je na celej ploche displeja. Okrem toho sa zmenilo aj prostredie samotného hovoru, ktoré dizajnom ladí s novým štýlom. Novú sú aj tlačidlá v hovore, či možnosti, ktoré ponúka samotný dialer. Pozrite sa, ako vyzerajú tieto novinky na priloženom videu.

Náš tip
Vymeňte svoj pomalý a zle vyzerajúci dialer za ten od Google

Stiahnite si novú verziu Google Telefónu ako APK

Ak ste majiteľom Nexus zariadenia s najnovším Androidom alebo máte zariadenie s čistým systémom od Googlu, tak si môžete nainštalovať Google Telefón pomocou odkazu na obchod Play, prípadne stiahnutím APK súboru z APKMirror.com. Ak si aplikáciu nainštalujete, tak nám dajte vedieť, ako sa vám pozdáva a či vám funguje korektne.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

13.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+