MojAndroid

Mnohí používatelia hlásia rýchlo rozširujúci sa update aplikácie Google Telefón, ktorý prináša úplne novú kolonku s obľúbenými kontaktmi. Táto kolonka bola do aplikácie pridaná už v auguste, nuž teraz dostala redizajn.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zmena k lepšiemu?

Očividne najväčšou zmenou sú kruhové ikony, ktoré sa javia ako “Obľúbené kontakty”. Predchádzajúce používateľské prostredie skôr pripomínalo starší Material Design, takže tento redizajn určite mnohých poteší. Aplikácia je teraz viac v súlade s novým Material Design 2.0. Po prvom použití nového prostredia sa vám zjavia modré bubliny, v ktorých budú dostupné pomôcky k správnemu používaniu. Na obrázkoch môžete vidieť aplikáciu v svetlom, ale aj tmavom režime. Aktualizácia by už mala byť dostupná na stiahnutie už cez Obchod Play, nuž prikladáme aj link na APK súbor.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Google vydal decembrové aktualizácie pre Pixely. Údajne sa dočkáme optimalizácie výkonu

Náš tip
Telefóny s Androidom 4.0 Ice Cream Sandwich oficiálne končia s podporou Google Play

Náš tip
Google chce rozšíriť formát eSIM do všetkých Android smartfónov

11.12.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+