MojAndroid

Existuje množstvo aplikácií, ktoré fungujú na prakticky podobnom princípe, ako nová aplikácia od Google. Doteraz ste si mohli z aplikácií od Google poznačovať “tasky” buď do Gmailu alebo Kalendára Google. Tak sme sa dočkali samostatnej aplikácii menom Google Tasks, resp. Úlohy Google.

Nič viac ako jednoduchosť a základ

Na samotnej aplikácii nie je nič zvláštne, čo by ju extrémne líšilo od ostatných. Môžete si v nej značiť úlohy čakajúce na vypracovanie (tasky), pripomienky a zoznamy úloh. Aplikáciu môžete zosynchronizovať s Gmailom a tak mať aj v Google Tasks úlohy z Gmailu. K samotným úlohám a pripomienkam si samozrejme, ako pri iných podobných aplikáciach pridať dátum a čas, kedy má byť všetko hotové. Inak je to len základná aplikácia a postráda niektoré užitočné funkcie ako jej konkurenti (napríklad Todoist, Trello, Evernote a dokonca aj Keep, ktorý je tiež od spoločnosti Google).

Je však aj k dispozícii počítačová verzia, a tak si môžete synchronizovať pripomienky či zoznamy úloh medzi platformami. Aplikáciu som si sám vyskúšal a za mňa je jednoznačne jednoduchosť výhodou. Ľahko sa v Google Tasks zorientujete a nie je preplnená funkciami, ktoré možno ani nevyužijete.

Aplikácia sa vám však určite zapáči, ak máte radi čistý Googlovský dizajnový jazyk a jednoduchosť. Aplikácia je k dispozícii zadarmo v Obchode Play.

Verzia: 1.0.193513435.release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.193513435.release
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+