MojAndroid

Mnohí z vás hľadajú niekoľkokrát za mesiac nové pozadie pre svoj smartfón a možno netušia, že aj Google má vlastnú aplikáciu s pozadiami. Volá sa Google Wallpapers (Tapety Google) a vďaka najnovšej aktualizácii prináša ešte viac pozadí vo vysokom rozlíšení.

Aktuálne v aplikácii Tapety Google nájdete viac ako 300 pozadí rozdelených do 5 kategórií – Cityscape (mestá), Earth (Zem), Landscapes (Krajiny), Life (život) a Textures (textúry). Všetky tapety sú samozrejme dostupné zadarmo, rovnako aj celá aplikácia. Tá je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android 4.1 a novším a ak ste si ju ešte nenainštalovali, urobte tak pomocou odkazu nižšie.

Náš tip
AMOLED mnml: Zbierka originálnych pozadí pre AMOLED displeje

Okrem klasických tapiet si môžete nastaviť na svojom zariadení aj “Tapetu dňa”, ktorá sa každý deň zmení, prípadne si nastaviť rozličnú tapetu na domácu a zamknutú obrazovku. Poznáte aj vy zaujímavú aplikáciu na pozadia? Napíšte nám o nej v komentároch pod týmto článkom!

Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma

4.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+