MojAndroid

Počet aplikácií s miliardou inštalácií rastie iba veľmi pomaly. Stále platí, že do tohto exkluzívneho klubu patria iba aplikácie od Google a Facebooku a nezmenilo sa to ani s najnovším prírastkom. Tým je Google Street View, ktorý prekonal miliardovú hranicu iba nedávno.

Náš tip
Pes nasledoval fotografa a teraz ho nájdete na každej fotke v Street View

Aplikácia bola dlho súčasťou klasických Google máp, no už niekoľko rokov ide o samostatný titul aj v obchode Play. Aplikácia sa tak vyvíja individuálne, za čo vďačíme aj rozširovaniu 360° obsahu medzi bežnýc používateľov. Vďaka tomu si v aplikácii môžete vychutnať krásne obrázky z rôznych miest po celom svete. Okrem klasického pohľadu na ulice tu totiž nájdete rôzne zbierky z kultúrnych a prírodných pamiatok, vďaka čomu dostáva cestovanie prstom po mape úplne nový rozmer.

O aplikácii ste určite vedeli, no je možné, že ste ju už niekoľko rokov nepoužili. Možno je na čase dať jej znovu šancu. Aj my sme si ju práve nainštalovali a musíme uznať, že sme asi zaspali na vavrínoch. Appka je plná zaujímavého obsahu, ktorý rozhodne stojí za preskúmanie. Stiahnuť si ju môžete aj prostredníctvom widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

29.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+