MojAndroid

Spoločnosť Google je známa tým, že do svojich produktov umiestňuje takzvané Easter Egg-y, teda akési prekvapenia, ktoré sa objavia len vtedy, ak na niečo špeciálne kliknete alebo niečo napíšete. Najnovším z týchto prekvapení je Easter Egg na tému Star Wars, ktorý Google umiestnil do vyhľadávania na webe. Po vyhľadaní špeciálneho textu sa objaví aj na obrazovke vášho počítača či mobilu. Do Googlu stačí zadať známu hlášku, ktorou sa začína každý zo Star Wars filmov – “a long time ago in a galaxy far far away”.

https://www.youtube.com/watch?v=-ivg9lKEXh8

Zobrazenie výsledkov v štýle tituliek zo Star Wars môžete aj pozastaviť pomocou tlačidla v hornej časti displeja. Bohužiaľ, tento Easter Egg platí len na tento konkrétny výraz a nedá sa spustiť na inom vyhľadávaní. Ide však naozaj o jeden z najlepších a najviac prepracovaných Easter Egg-ov, aké Google kedy vymyslel.

Zdroj: Google

30.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+