MojAndroid

Nová služba Google Stadia na streamovanie áčkových hier bola ohlásená ešte v prvej polovici roku. Oficiálne ju Google predstavil spolu so systémom Android 10. Budúci týždeň, 19. novembra, by mala byť oficiálne spustená, ale už dnes si majitelia smartfónov môžu stiahnuť jej mobilnú aplikáciu pre platformy Android a iOS.

Služba bude fungovať formou predplatného, aktuálne prebieha akcia a Google Stadia je zadarmo. Hneď po štarte v nej bude k dispozícii 12 herných titulov. V decembri by malo pribudnúť ďalších 14. Server AndroidCentral teraz prezradil názvy hier, ktoré hráči nájdu v službe po jej spustení.

Google Stadia 12 hier

 

Assassin’s Creed Odyssey

Sériu Assassin´s Creed asi netreba predstavovať. Akčná stealth hra, v ktorej sa hráči môžu už niekoľko rokov ocitnúť v rôznych historických obdobiach. Podľa úspešnej hry vznikol aj už menej úspešný hollywoodsky film. Posledným dielom série a aj najlepšie hodnoteným je Assassin’s Creed Odyssey, ktorý sa odohráva 431 rokov pred našim letopočtom v čase peloponézskej vojny.

Destiny 2: The Collection

Destiny 2 je hra z roku 2017, ktorá kombinuje viacero herných žánrov. V podstatne ide o online multiplayerovú akčnú hru s prvkami RPG odohrávajúcu sa v budúcnosti so zameraním sa na vylepšovanie vašej postavy.

Gylt

Gylt platformovka v 3D grafike, kde je vašou úlohou zakrádať sa a utiecť príšerám v roli mladej školáčky.

Just Dance 2020

Tanečná hra, ktorá vás prinúti rozhýbať nielen prsty, ale aj celé telo.

Kine

Kine je určená pre milovníkov logických hier.

Mortal Kombat 11

Najnovší diel známej série bojových a krvavých hier.

Red Dead Redemption 2

Nový titul od tvorcov série Grand Theft Auto, ktorý prenesie hráča do otvoreného sveta divokého západu v dokonalej 3D grafike s výborným príbehom a veľkým množstvom prestreliek.

Rise of the Tomb Raider

3D akčná hra so známou fiktívnou archeologičkou Larou Croft z roku 2015.

Samurai Shodown

Bojová hra so samurajmi v štýle Motal Kombat a Street Fighera.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Najnovšie dobrodružstvo Lary Croft z minulého roku v špeciálnej edícii.

Thumper

Jednoduchá audiovizuálna hra.

Tomb Raider: Definitive Edition

Špeciálna edícia reštartu hier s Larou Croft z roku 2013.

Verzia: 1.45.278447916
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.45.278447916
Aktuálna cena: Zdarma
13.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+