MojAndroid

Len pred niekoľkými dňami sme vás informovali o projekte YouTube pre deti, ktorý si Google pripravil pre svojich najmenších fanúšikov. Ide o upravenú verziu populárnej sociálnej siete s videami, ktorá je zameraná na deti a detský obsah videí. Samotná aplikácia tiež ponúka upravený dizajn s 9 veľkými dlaždicami s videami a novou sériou ikoniek v hornej časti, ktoré deťom umožnia zmeniť obsah videí alebo si pozrieť najsledovanejšie detské videá. Samozrejmosťou sú aj možnosti rodičovskej ochrany a ovládania, ktoré umožnia nastaviť napríklad počítadlo pre videá, ktoré vaše deti pozerajú.

Náš tip
YouTube for Kids bude novou aplikáciou s multimediálnym obsahom pre deti

Samotná aplikácia YouTube For Kids je voľne dostupná v obchode Play, no zatiaľ nie pre našu krajinu. Dá sa však nainštalovať manuálne prostredníctvom APK súboru, ktorý stiahnete kliknutím na odkaz nižšie. Ak vás Youtube pre deti zaujal, tak si ho nainštalujte a dajte nám vedieť, ako sa vám páči.

–> Youtube For Kids APK <–

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

23.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+