MojAndroid

Google dnes spustil novu hru, ktorá sa odohráva v rozšírenej realite a nesie názov Ingress. Zahrať si ju budú môcť používatelia po celom svete a bude k dispozícii na všetkých platformách vrátane zariadení s iOS či Windows Phone. Aby ste si hru mohli zahrať aj vy, budete potrebovať telefón či tablet s nainštalovanou aplikáciou Ingress. O hre zatiaľ toho veľa nevieme, no z videa, ktoré Google publikoval len pred malou chvíľou je jasné, že v hre budú  dve hnutia – odpor a osvietený. Zatiaľ čo jedna skupina sa obrátila proti záhadnej “sile”, tak druhá ju využíva vo svoj prospech.

Hlavnou úlohou v hre bude skúmanie reálneho sveta pomocou vášho smartfónu a aplikácie Ingress. Svet okolo vás snímaný kamerou vášho zariadenia, bude doplnený o rozšírenú realitu, v ktorej bude vašou úlohou hľadať zdroje záhadnej energie – tá ma silu meniť myseľ ľudí. Vo vonkajšom svete tak budete môcť získavať objekty, ktoré vám pomôžu pri pátraní po energii alebo umiestniť technické zariadenia pre získanie daného územia. V hre budete kooperovať s ostatnými hráčmi po celom svete.

Kedy bude nová hra k dispozícii pre všetkých zatiaľ nie je známe. Už teraz sa však môžete pomocou e-mailu zaregistrovať na stránkach ingress.com. Ak budete mať štastie, tak už v blízkej dobe by vám mohla prísť pozvánka. Aplikácia Ingress je už teraz zadarmo dostupná na Google Play.

Verzia: 1.131.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.131.0
Aktuálna cena: Zdarma

15.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+