MojAndroid

Google logoHistória vyhľadávania je už súčasťou aj mobilných verzií vyhľadávania stránky google.com. Spoločnosť pustila novú službu Google Mobile Search History.

Pokiaľ sa vám teda stane, že si nepamätáte adresu zaujímavej stránky, ktorú ste v poslednom čase videli, pomôcť by vám mala práve táto nová služba. Na mobilnej verzii vyhľadávacej stránky www.google.com sa nachádza nový odkaz na funkciu “History”, ktorá zobrazí kompletnú históriu vyhľadávania. Pri prezeraní je potrebné byť prihlásený do svojho Google účtu, história tak bude obsahovať informácie o vyhľadávaní pomocou mobilu (ikonka mobil) a cez počítač. Záznamy môžete vymazať, vyhľadávať medzi nimi podľa dátumu a označovať ich ako obľúbené. Táto funkcia momentálne nie je dostupná pre slovenské a české verzie vyhľadávača Google, preto je potrebné použiť odkaz “google.com in English”.

23.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+