MojAndroid

Slovenský a český Google opäť usporiadali akciu, v ktorej môžu bežní ľudia navrhnúť udalosť, ktorá by sa mala objaviť na obrázku v Google vyhľadávaní, ktorý je inak známy aj ako Google Doodle. Tieto grafické zmeny loga na www.google.sk nám pripomínajú dôležité sviatky, výročia a udalosti roka, ako je narodenie významných osobností, ale aj významné udalosti zo slovenskej a svetovej histórie, či aktuálneho diania. A ako môžete aj vy podať návrh na Doodle, ktorý by sa na Google.sk objavil v budúcom roku?

Náš tip
ZÁBAVA | 15 skrytých tajomstiev vyhľadávača Google

Najneskôr do stredy 18. mája prostredníctvom Google formulára napíšte, ktorá osobnosť alebo udalosť by si podľa vás zaslúžila mať v roku 2017 svoj vlastný Doodle. Formulár nájdete na tomto odkaze. Uprednostnené budú pologuľaté alebo guľaté výročia, teda tie, ktoré končia päťkou alebo nulou. Z vašich tipov potom slovenský Google vyberie tie najlepšie návrhy. Výber najlepších Doodle-ov nájdete na stránke www.google.com/doodles.

Zdroj: GoogleSlovensko

17.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+