MojAndroid

Už niekoľký rok po sebe bude možné počas Vianoc sledovať virtuálneho Santa Clausa na jeho ceste naprieč celým svetom. Umožní to aplikácia Google Santa Tracker, ktorá teší malých i veľkých a chýbať nebude ani tieto Vianoce. Ako obyčajne, aj tento rok je aplikácia vylepšená o zaujímavé novinky. Tou najatraktívnejšou je nová AR hra, ktorá sa podobá na Pokémon GO a donúti vás vyjsť do ulíc a zháňať darčeky pre Santa Clausa.

Nová hra funguje skutočne podobne ako v prípade Pokémon GO. Jednoducho sa na mape zobrazia miesta, kde sú ukryté darčeky. Vy musíte k týmto miestam reálne prísť, vziať darčeky a odniesť ich do Santovho úkrytu. Ide tak o príjemnú zábavku, ktorá vám môže spríjemniť prechádzky po meste. Okrem toho ale v aplikácii nájdete aj množstvo ďalších hier, ktoré už môžete hrať z pohodlia vášho domova. Nechýbajú zaujímavé animácie a videá, ktorými si môžete spríjemniť čakanie na Vianoce.

Ako obyčajne, aj teraz aplikácia Google Santa Tracker obsahuje odpočítavanie do Vianoc. Skutočná podstata aplikácie bude ale odomknutá až 24. decembra, kedy budete môcť sledovať pohyb Santa Clausa po Zemeguli. Dovtedy si môžete čakanie spríjemniť spomínanými hrami.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

3.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+