MojAndroid

Android trpí vážno chybou, ktorá ho umožní ovládať pomocou MMS správy. Táto téma obletela minulý týždeň svet a sme radi, že už dnes vás môžeme informovať o tom, že Google, Samsung a Alcatel vydali opravnú aktualizáciu, ktorá známy Stagefright bug odstráni zo zariadení. Konkrétne je opravná aktualizácia dostupná pre Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 7 (2013), Nexus 10, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy Note 4 Edge, Samsung Galaxy S5 a všetky Alcatel Idol 3 modely.

Screenshot_2015-08-06-08-59-10

Náš tip
Bug v Androide umožňuje preniknúť hackerom do smartfónu iba pomocou MMS

Aktualizácia by mala byť dostupná už dnes a pokiaľ vás na ňu neupozorní zariadenie v notifikačnej lište, otvorte Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia softvéru a zvoľte Skontrolovať aktualizácie / Aktualizovať manuálne. Je možné, že sa do nášho regiónu opravný update dostane o niekoľko dní neskôr, a tak netreba robiť paniku.

Zdroj: AndroidCentralCultOfAndroid

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
6.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+