MojAndroid

Zdá sa, že v najbližšej dobe sa dočkáme nového, vylepšeného, emailového klienta pre Android zariadenia. Spoločnosť Google sa totiž spojila so spoločnosťou Sparrow, ktorá je emailovým klientom, ktorý dopĺňa možnosti a schopnosti iOS od spoločnosti Apple. Gmail by sa tak mohol dočkať v najbližšej dobe aktualizácie, ktorá by priniesla prepojenie na rôzne ostatné služby ako Dropbox a podobne, ako je to so službou Sparrow pri iOS.

Spoločnosť Sparrow sa na okraj celej záležitosti a spojenectva so spoločnosťou Google vyjadrila:

„Je pre nás dôležite, ako ľudia komunikujú a je pre nás dôležité, aby sme prinášali intuitívne a príjemné prostredie pre lepšie skúsenosti z komunikácie. Vstupom služby Gmail chceme dosiahnuť lepšie výsledky a splniť predstavu, pri ktorej by Google mohol byť sprostredkovateľom.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým našim používateľom, ktorí nás podporili, odoslali nám spätnú väzbu a pomohli nám vytvoriť lepšieho poštového, emailového klienta. Aj keď so spoločnosťou Google budeme pracovať na nových projektoch, naši doterajší klienti a používatelia dostanú naďalej plnú podporu.“

Na záver hádam len dodáme, že spojenectvo so spoločnosťou Sparrow je dobrým rozhodnutím pre spoločnosť Google a veríme, že prinesie už čoskoro ovocie v podobe lepších a zaujímavejších služieb prostredníctvom služby Gmail a aj prostredníctvom emailovej aplikácie pre Andrloid.

Zdroj, foto: Sparrow

21.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+