MojAndroid

Spoločnosť Google sa údajne blíži k dokončeniu prenájmu budovy s rozlohou približne 1300 metrov štvorcových. Obchod bude umiestnený v štvrti Fulton Market v Chicagu. Google v minulosti otváral obchody v rôznych mestách, tie boli však iba dočasné, tentokrát sa bude jednať o trvalý obchod. V roku 2015 Google údajne plánoval otvorenie obchodu v meste New York, nečakane však tento plán z neznámych príčin napokon zrušil.

Množstvo predajného tovaru

Otvorenie obchodu má teraz oveľa väčší zmysel, keďže spoločnosť Google má množstvo hardvérových produktov, vrátane zariadení ako sú Chromebooky, smartfóny Pixel, domáce reproduktory Google, domáce zariadenia Nest a headsety Daydream VR. Ak spoločnosť Google otvára svoj prvý trvalý maloobchodný predaj, zaradí sa do radov ďalších technologických gigantov – vrátane spoločnosti Apple, Amazon a Microsoft – ktoré majú taktiež svoje vlastné maloobchodné predajne.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Aj Google Chrome dostáva novú Material Design tému

Náš tip
Neviete na čo sa pozeráte? Táto aplikácia rozozná budovy, rastliny a iné objekty

Náš tip
Google vás sleduje aj vtedy, keď vypnete históriu polohy. Takto to môžete vypnúť | NÁVOD

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+