MojAndroid

Spoločnosť Google sa snaží uľahčiť používanie populárnych smajlíkov. Nový emoji panel sa objavil vo vývojárskej verzii prehliadača Chrome Canary. Aktuálne ešte nie je isté, či sa novinka objaví aj vo finálnej, štandardnej verzii prehliadača Google Chrome.

Náš tip
Google už pracuje na Google Pixel 3
Náš tip
Ponúkne Google lacnejší Pixel smartfón? Dozvieme sa už tento rok

Chrome Canary

Informáciu priniesol portál 9to5Google, pričom sa jednalo o najnovšiu verziu prehliadača Chrome Canary (67.0.3389.0, na platforme MacOS). Nová ponuka smajlíkov by mala byť k dispozícii hneď na prvom mieste pri “pravom” kliknutí pre rozšírenú ponuku.

Emoji panel by sa mal objaviť ako prvá položka v rozšírenej ponuke.
Náš tip
Google pokryl 100 % svojich energetických nárokov obnoviteľnými zdrojmi energie

Ide rozhodne o komfortnejšie riešenie ako v prípade trojitej klávesovej skratky, ktorú bolo potrebné využiť v systéme MacOS doteraz. Očakáva sa, že ak bude funkcia stabilná, mohla by sa objaviť v štandardnej verzii prehliadača približne o mesiac. Páči sa vám nová funkcia? Využívali by ste skratku pre emoji panel? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+