MojAndroid

Najnovšia aktualizácia vo verzii Android 4.0.4 sa začala postupne objavovať pre zariadenia ako Motorola Xoom, GSM Nexus S a Galaxy Nexus. Nová verzia operačného systému Android, ktorá bola nazvaná „kumulatívna“ bola predstavená inžinierom spoločnosti Google, Jean-Baptiste Queryim: „Prináša vylepšenia stability, lepší výkon fotoaparátu, vylepšenie otáčania obrazovky, lepšie rozoznávanie telefónnych čísel a ďalšie.“

Aj keď správy o aktualizácii sa dotýkajú zatiaľ len mobilných operátorov v USA, očakáva sa, že v najbližších dňoch sa rozšíri po celom svete.

Už teraz vieme povedať, že je pripravovaná ďalšia aktualizácia, ktorá bude pod poradovým označením 4.0.5 a bude určená pre Nexus a mala by sa objaviť v apríli.

Zdroj: Google+ Android

29.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+