MojAndroid

Gmail dostal okrem dizajnových zmien aj niekoľko tých funkčných. Asi najväčšou funkčnou zmenou bol nový bočný panel, ktorý priniesol integráciu s ďalšími službami spoločnosti Google ako Úlohy či Kalendár. S pohodia priečinka doručenej pošty ste si tak mohli rezervovať čas na schôdzku alebo pridať novú povinnosť v rámci vášho pracovného dňa. Teraz tento šikovný bočný panel prichádza aj do prostredia ďalších aplikácií z rodiny GSuite.

GSuite | Nový bočný panel

Bočný panel vám tak umožní rýchly prístup k službám ako Google Kalendár, Google Keep, nebude chýbať prepojenie s aplikáciami Dokumenty, Tabuľky a Prezentácie. Ak vám náhodou takáto funkcia nevyhovuje, alebo sa vám napríklad zdá prostredie príliš “preplnené,” bočný panel bude možné jedným kliknutím minimalizovať. Môžete ho tak využívať len vtedy, keď to naozaj potrebujete.

Hoci primárne dostanú novú funkciu aj do ďalších aplikácií GSuite len vybraní používatelia, samotné aktualizácia by sa postupne mala v priebehu dvoch týždňov dostať ku všetkým používateľom. Využívate nový bočný panel z dielne spoločnosti Google? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Android Messages: Google testuje integráciu s Google Assistant
Náš tip
Google Fit dostáva rozsiahlu aktualizáciu. Nechýba nový dizajn pre Android a iOS
24.8.2018
Zdroj: theverge.com, androidauthority.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+