MojAndroid

Google prekladač je tu s nami už 12 rokov a každodenne pomáha ľuďom po celom svete s prekladaním slov či viet do mnohých jazykov. Ročne tento prekladač preloží až 30 triliónov viet až do 103 jazykov z celého sveta. Prekladač Google sa stal najdôležitejším nástrojom na komunikáciu v cudzích jazykoch a teraz dostáva jednoduchší a vylepšený dizajn.

Toto sú hlavné dizajnové zmeny, ktorými Google prekladač prešiel:

Nový dizajn stránky je teraz v súlade s ostatnými produktami od Googlu. Vďaka vylepšenému označovaniu a typografii je navigácia v používateľskom rozhraní oveľa jednoduchšia a intuitívnejšia. Stále ponúka rovnaké možnosti, napríklad aj upload dokumentov, ktoré sa majú preložiť, avšak nájsť tieto funkcie je po novom jednoduchšie.

Ku každému prekladu sú teraz pridané štítky, ktoré zjednodušia preklad do viacerých jazykov. Jednoducho si nastavíte tie najpoužívanejšie a prepínanie medzi nimi je hračkou.

Stránka sa vie dynamicky prispôsobiť vášmu monitoru či displeju. Nezáleží tak na čom prezeráte, vždy bude zobrazenie optimalizované priamo pre váš zobrazovač. Získate tak rovnaký zážitok bez ohľadu na to, či prekladáte z počítača, smartfónu alebo tabletu.

Nový dizajn sa nám páči

My sme už nový prekladač vyskúšali a veľmi sa nám páči. Dizajn je oveľa príjemnejší, prekladanie jednoduchšie. Vyskúšanie určite odporúčame.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Web s Google Prekladačom dostane zmenu dizajnu. Zmodernizuje ho Material Design 2.0
Náš tip
Google Prekladač prináša offline AI preklad až do 59 krajín vrátane Slovenska
Náš tip
Google Prekladač bude za pomoci neurónových sietí prekladať už aj slovenčinu

 

30.11.2018
Zdroj: Google blog

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+