MojAndroid

Google pred nedávnom predstavil novú aplikáciu Inbox, ktorá sa svojim konceptom odlišuje od všetkých mailových klientov. V súčastnosti je však prístup do aplikácie viazaná len na pozvánky. Dobrou správou je, že Google vo veľkých počtoch posiela pozvánky používateľom, ktorí o ňu použiadali prostredníctvom mailu inbox@google.com. Informoval o tom Google prostrednívtvom sociálnej siete Twitter.

Google potvrdil, že v skutočnosti začína druhá vlna pozvánok a ďalšie sú údajne na ceste. V prípade, že ste požiadali o pozvánku cez uvedený mail, mali by ste skontrolovať vašu mailovú schránku. Existuje totižto veľká pravdepodobnosť, že ste pozvánku aj skutočne dostali.

Náš tip
Google predstavil štýlovú alternatívu Gmailu s názvom Inbox, mení pohľad na emaily

Ak už ste pozvánku naozaj dostali, aktivovať aplikáciu je viac než jednoduché. Stačí ju len stiahnuť z obchodu Google Play napríklad prostredníctvom nižšie uvedeného widgetu a prihlásiť sa pod e-mailom, na ktorý ste dostali pozvánku. Viac informácií o aplikácií sa dozviete v článku, na ktorý odkazuje TIP.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidauthority, Google

24.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+