MojAndroid

Sociálna sieť Google+ dostala novú funkciu, ktorá je naozaj ešte horúca. Vďaka tejto novej funkcii máte možnosť zdieľať priame linky na aplikácie z Google Play Store a po kliknutí na link si môžete aplikáciu priamo nainštalovať do svojho zariadenia bez toho, aby ste boli automaticky presmerovaní na Google Play Store stránku alebo aplikáciu.

Táto nová funkcia sa javí ako veľmi dobrá možnosť na zdieľanie aplikácií a linkov na ne pre skupiny ale aj pre jednotlivcov, ktorým sa tak uľahčí možnosť zdieľania obsahu Google Play Store. Prepojenia produktov spoločnosti Google sa čoraz viac rozširujú a poskytujú jednoduchosť a možnosti, ktoré uľahčujú prácu s jednotlivými produktmi spoločnosti Google, čo je používateľov služieb a platformy pre mobilné zariadenia od Google len prínosom.

Zdroj, foto: AndroidCentral, MôjAndroid.sk

14.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Lukas Vyletel

  vcelku v poho feature

  • mojandroidsk

   určite to uľahčí život a ušetrí jeden klik :-)

   • Lukas Vyletel

    sak potom zdielajte dobre appky cez g+ :) doteraz som musel riesit QRkom, sice tiez pohodlne, ale tak kliku sa nic nevyrovna ;o)

 • Možno ho znova začnem používať :D

+