MojAndroid

Google vylepšuje svoje produkty a v jednom zo svojich najnovších updatov sa venoval vyhľadávaniu. Prichádza so skvelou funkciou priameho porovnania smartfónov. Stačí, aby ste v mobilnej alebo aj desktopovej verzii napísali medzi dva produkty “vs”, teda skratku pre porovnanie a zobrazia sa vám vedľa seba špecifikácie produktov. Máte ich tak prehľadne bok po boku a môžete sa v nich jednoduchšie orientovať.

Náš tip
Google Kalendár na webe dostal material dizajn. Takto ho aktivujete!

Špecifikácie sa dajú nie len rozšíriť, ale dokonca aj zoradiť. Jednoduchým posuvníkom si necháte vyznačiť od porovnávača, čo sú hlavné rozdiely medzi zvolenými zariadeniami. Ak si napríklad vyberiete Google Pixel 2 a Samsung Galaxy S8, porovnáte si ich celkové hodnotenia, dátum uvedenia, veľkosť obrazovky, fotoaparáty, batériu a podobne.

Google na fičúre stále pracuje, aktuálne môže používateľ porovnať len dve zariadenia. Zatiaľ je otázne, kedy sa novinka v podobe updatu dostane aj do našich končín.

Páči sa vám nová funkcia? Kam najčastejšie chodievate hľadať podobné porovnania? Dajte nám vedieť v komentári.

Zdroj: androidcentral.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+