MojAndroid

Tmavý režim je stále populárny. Prezliekajú sa doň aplikácie, ale už aj samotný operačný systém Android. Väčšina výrobcov smartfónov tiež ponúka tmavý režim naprieč celým systémom aj mimo Androidu 10. Ten má už tmavý režim natívne.

Na aplikáciách s tmavým režimom už dlhšie pracuje aj spoločnosť Google. Väčšina jej aplikácií tmavý režim dostala, teraz sú na rade Google Podcasty.

Tmavý režim a jeho výhody

Tmavý režim je populárny z viacerých dôvodov. Tým prvým je nižšia spotreba energie, a to najmä pri OLED displejoch. Čierna (tmavá) farba má však vplyv na nižšiu spotrebu aj pri LCD paneloch, no nie až taký výrazný. Okrem toho systém v čiernej aj dobre vyzerá.

Ako informuje XDA-Developers, nie všetci používatelia si môžu užívať Podcasty v tmavom. Niektorí hlásia, že im to funguje len ak majú aktivovaný beta program aplikácie Google, iní dokázali tmavý režim nastaviť aj bez toho. Nám sa zatiaľ tmavý režim v aplikácii Google Podcasty nezobrazuje.

MôjAndroid podcast

MôjAndroid Podcast pôvodne vznikol ešte v roku 2016, kedy však ľudia na Slovensku neboli na tento typ obsahu veľmi zvyknutí. Dnes je už ale situácia našťastie iná a aj my vám tak opäť raz prinášame informácie pomocou hovoreného slova. Vypočuť si nás budete môcť minimálne raz týždenne, a to prostredníctvom služieb SpotifyGoogle Podcasty a Apple Podcasty. Veríme, že sa vám bude tento typ obsahu páčiť a že vám pomôže skrátiť dlhé chvíle napríklad pri cestovaní.

Verzia: 1.0.0.200631462
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0.200631462
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Dark Mode: TOP Android aplikácie s tmavým režimom. Pribudli ďalšie

 

20.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+