MojAndroid

Aplikácia Google+ dostala aktualizáciu, ktorá prináša podporu nových funkcií pre komunity. Môžete vykonať základné editovanie profilu, podporu GIF obrázkov a notifikácie na rôzne kruhy, ku ktorým sa pridáte. So svojou komunitou môžete komunikovať prostredníctvom telefónu alebo tabletu. Zariadenia s Androidom 4.2 môžu využiť aj widget na uzamknutej obrazovke. Taktiež môžete byť upozornení na narodeniny svojich priateľov.

Zálohovanie fotografií bude o niečo jednoduchšie a používatelia v plnej kvalite môžu pridať až 5 GB fotografií, v rozlíšení do 2048 pixlov môžete ukladať fotografie neobmedzene.  Fotografické sféry (360 stupňov) budú môcť využívať majitelia zariadení s Androidom 4.2. Majitelia Androidu 2.2 a vyššieho ich budú môcť zobraziť.

Pozývať môžete aj konkrétne osoby na párty alebo stretnutia, čo vás priblíži k rodine a známym. Ak sa nemôžete stretnúť, môžete uskutočniť video prenos s nízkou šírkou pásma- len 150 kB.

Aktualizovanú aplikáciu Google+ si môžete teraz stiahnuť z Google Play Store.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+