MojAndroid

Google na poslednom Google I/O 2015 predstavil novú verziu aplikácie Google+ Fotky. Tá nesie zjednodušený názov Fotky a prináša niekoľko značných zmien a vylepšení. Za všetky spomenieme pokročilé vyhľadávanie, radenie fotografií podľa dátumu, či vylepšené zálohovanie fotografií. Tí z vás, ktorí používate ešte staršiu verziu Google+ Fotky, by ste čo najskôr mali prejsť na jej novú verziu. Upozorní vás na to aj odkaz v samotnej aplikácii, ktorá bude spolu s webstránkou vypnutá 1. augusta.

Google fotky-1

Náš tip
50 MUST HAVE Android aplikácie: Google Fotky (49.časť)

Ak sa nerozhodnete pre využívanie novej verzie, svoje fotografie nájdete na webstránke photos.google.com, prípadne v systéme Google Takeout, ktorý vám umožní všetky vaše fotografie stiahnuť do počítača. Aby ste zmenu medzi službami mohli urobiť priamo na mobile, budete potrebovať novú aplikáciu Fotky. Tú si môžete stiahnuť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

21.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+