MojAndroid

Google postupne aktualizoval všetky zo svojich webových služieb na nový dizajn a hoci pred niekoľkými mesiacmi (alebo už rokmi?) zmenil aj obchod Play, dnes si žiada táto služba nový dizajn podľa najnovších štandardov Googlu. Hlavné slovo bude mať opäť jednoduchosť a priateľské rozloženie prvkov pre používateľa, no Google bude dbať samozrejme aj na Material Design a jeho pravidlá. Podľa niekoľkých zahraničných zdrojov Google testuje nové rozloženie obchodu Play, ktorého najväčšou zmenou bude bočný panel v štýle “YouTube” s odporúčanými alternatívnymi aplikáciami. Tie boli doteraz dostupné v spodnej časti stránky, čo mohlo byť pre používateľa mätúce.

google-play-sidebar

Zmenou prešli aj ďalšie prvky, ako napríklad tlačidlo inštalovania, či informácie o samotnej aplikácii. Ako sa vám pozdáva nový dizajn obchodu Play? Páči sa vám rozloženie jednotlivých prvkov a viete si predstaviť, že by ste takto upravený obchod Play používali? Napíšte nám váš názor do komentárov pod tento článok.

Zdroj: PhoneArena

19.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+