MojAndroid

Ak ste niekedy narazili na problém a nevedeli ste si rady, určite ste sa stratili vo vyhľadávaní pomoci na nejakom fóre alebo v odpovediach a otázkach priamo na Google Play Store. Mysleli ste si, že Google neposkytuje žiadnu podporu, a tak ste sa len spoliehali na šťastie vo vyhľadávaní. Teraz je tomu koniec, pretože spoločnosť Google ponúka nonstop podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a to všetko priamo prostredníctvom telefonického hovoru, kde nájdete skutočného, živého človeka. Do spoločnosti Google sa však nedovoláte, pretože po vyplnení online formulára vám zavolá spoločnosť Google.

Aj keď by sa mohlo zdať, že služba je určená len pre vývojárov, opak je pravdou a obrátiť sa na podporu môžu aj používatelia Google Play Store. Otázka však musí mať súvis s Google Play Store. Nie je však pravidlom, že sa dočkáte odpovede a tento článok je skôr len tip na to, že v prípade vážnych problémov spoločnosť Google zamestnáva aj skutočných ľudí a nie je to len „počítačový kód“ na internete…

Na záver treba dodať fakt, že služba je dostupná zatiaľ (opäť) len v zahraničí. Možno sa jej dočkáme aj v našich končinách. Uvítali by ste ju?

Zdroj: Google Play Support, Phandroid.com 

20.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+