MojAndroid

Google Play Store po včerajšku prešiel niekoľkými zmenami. Určite sa bude používateľom páčiť, keď si budú môcť svoje zariadenia viac ovládať prostredníctvom webového rozhrania obchodu. Okrem možnosti inštalovať aplikácie na diaľku, ich môžete teraz z webového Google Play aj aktualizovať alebo odinštalovať.

V Google Play Store teraz máte možnosť roztriedenia aplikácií na základe toho, v akom zariadení sú nainštalované. Získate tak lepší prehľad o tom, aké zariadenia a aké aplikácie máte v jednotlivých smartfónoch a tabletoch.

V rozhraní webu Google Play Store máte aj vlastnú knižnicu, v ktorej sa nachádzajú aplikácie, ktoré ste v minulosti nainštalovali a neskôr ich odstránili. Správa aplikácií je tak prehľadnejšia, účinnejšia a jednoduchšia.

Zdroj, foto: Google Play Store

28.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+