MojAndroid

Okrem včerajších správ o nových zariadeniach ako je Nexus 4, Nexus 10, ale aj správa o bezdrôtovom dobíjaní Nexus 4  a predstavenie Androidu 4.2 Jelly Bean, sa objavila aj informácia o súčasnom stave Google Play Store.

Podľa dostupných informácií Google Play Store dosiahol ďalší míľnik v podobe 700 000 aplikácií dostupných pre používateľov operačného systému Android. Aj keď oficiálne oznámenie zatiaľ neprišlo, podľa agentúry Bloomberg je tento stav už nemenný.

Len pre porovnanie si môžeme spomenúť, že v septembri tohto roku rovnakú hodnotu dosiahol Apple App Store, zatiaľ čo Google Play Store v tom období mal 675 000 aplikácií. Zdá sa teda, že Google Play Store sa pomaly, ale isto doťahuje na svojho konkurenta a je možné, že v najbližších mesiacoch alebo dokonca týždňoch sa dočkáme prvenstva aj v tomto ukazovateli, ktorý zožne spoločnosť Google.

Zdroj, foto: Googel Play Store,  Bloomberg

30.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+