MojAndroid

Nová verzia Google Play Store pre Android bola Googlom sprístupnená ešte začiatkom apríla, o niekoľko týždňov neskôr sa začala objavovať v zariadeniach aj na Slovensku. Teraz je na stiahnutie k dispozícii nová verzia 4.1.6, ktorá vylepšuje vzhľad niektorých prvkov a častí aplikácie. Tie sa týkajú predovšetkým tlačidiel sekcii Hry a Odporúča redakcia. Menších zmien sa dočkali aj tlačidlá pre otvorenie  a odinštalovanie aplikácií.

Google Play 416 Google Play 416_3 Google Play 416_2

Zoznam prianí sa zmenil zo zoznamu na pole s kartami a menu pri platených aplikáciach zobrazuje už aj cenu. Nastavenia, ktoré boli pôvodne v čiernej farbe, zmenili pozadie na svetlú farbu. V novej verzii Google Play Store sa nachádza aj niekoľko funkčných zmien. Pribudli upozornenia na veľké aktualizácie nainštalovaných aplikácií pri aktívnom mobilnom pripojení. V prípade, že aktualizujete všetky aplikácie naraz, budete na prípadne zmeny vo vyžadovaných oprávneniach upozornení pri ich inštalácii.

–> Stiahni Google Play Store 4.1.6 <–

Google Play 416_4 Google Play 416_5 Google Play 416_6

Zdroj: androidpolice

15.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+