MojAndroid

Po aktualizácii aplikácie Google Play na verziu 3.10.9 objavili redaktori Androidpolice niektoré zaujímavé novinky. Jednou z nich bola aj previazanosť Google+ účtu s Google Play, v ktorom by mohli recenzie na aplikácie pridávať len používatelia tejto sociálnej siete. Dnes Google túto “funkciu” uviedol do praxe a na Google Play tak pridáte recenziu už len pomocou Google+ konta. Znamená to, že pri príspevkoch sa odteraz bude zobrazovať vaše meno a fotografia z tejto služby. V predchádzajúcich recenziách sa namiesto vášho mena zobrazí „Používateľ Google“.

Používatelia, ktorí ešte nie sú členmi sociálnej siete Google+, sa tak budú musieť registrovať alebo sa zmieriť s tým, že nebudú môcť pridávať recenzie. Tento krok spoločnosti by mal viesť k relevantnejším recenziám aplikácií na Google Play. Keďže už nevystupujete ako anonym, mali by sme sa zbaviť niektorých komentárov, ktoré chcú len poškodiť jej autorovi.

Zdroj: androidcentral

27.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+