MojAndroid

Google začiatkom tohto roka sprístupnil niektorým developerom v Google Play, možnosť odpovedať na recenzie používateľov. Táto funkcia bola rozšírením novinky z konca novembra 2012, kedy Google prepojil Play Store so sociálnou sieťou Google+ a umožnil tak používateľom pridávať recenzie pod svojim profilom.  V príspevkoch sa tak začalo zobrazovať vaše meno a fotografia, čo viedlo predovšetkým  k relevantnejším recenziám aplikácií. O spustení služby aj pre ostatných vývojárov informovala spoločnosť dnes prostredníctvom oficiálnych stránok android-developers.

reply-reviews

Na komentáre ku svojej aplikácii môžu developeri odpovedať prostredníctvom Google Play Developer konzoly. Odpovede sú zobrazované na Google Play pod príslušným príspevkom jednotlivých používateľov. Tí sú na ich pridanie upozornení e-mailom, na ktorý môžu odpovedať a komunikovať tak priamo s vývojárom. Na základe tejto komunikácie môžu alebo nemusia zmeniť svoju recenziu. Vývojár môže takýmto spôsobom zlepšiť hodnotenie aplikácie a posilniť tak aj vzťah s ďalšími používateľmi.

via engadget

14.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+