MojAndroid

V poslednej dobe toho Google zmenil v obchode Play pomerne veľa. Zdá sa však, že so zmenami nekončí. Najnovšie totižto pribudlo do obchodu Play nové vyhľadávanie aplikácií. To sa zobrazuje len niekoľkým používateľom, a tak nevieme, či ide o test alebo funkciu, ktorú chce Google postupne implementovať do všetkých Android zariadení. Tak či onak, nové vyhľadávanie vyzerá naozaj parádne a jeho integrácii by sme sa rozhodne nebránili.

Nové vyhľadávanie prináša novinku vo forme kariet. Vyhľadané aplikácie sa zobrazia vo vlastných kartách, medzi ktorými sa dá horizontálne pohybovať, no akonáhle si chcete pozrieť informácie o niektorej z aplikácií, tak sa karta zobrazí vo full screen móde. Novéí vyhľadávanie zatiaľ nie je súčasťou žiadneho obchodu Play (APK súboru), a tak je možné, že ho Google vydá potichu, cez server. Akonáhle bude nové vyhľadávanie dostupné aj u nás, budete medzi prvými, ktorí o tom budú vedieť.

Via AndroidPolice, zdroj: +Rony Mishchuk

1.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+