MojAndroid

Zobrazenie náhľadu základných funkcií pre aplikácie, možnosť ich vyskúšania alebo zobrazenie väčšieho počtu informácií. Tieto funkcie už pri vybraných herných tituloch Obchod Play ponúka. Teraz však prichádza funkcia Google Play Instant aj na vybrané Android hry. Herné tituly bude možné vyskúšať bez ich samotnej inštalácie do zariadenia.

Náš tip
Príjmy z mobilných hier sú 2x vyššie ako z PC hier

Google Play Instant

Správa o tejto funkcii prišla v priebehu konferencie Game Developers Conference, pri príležitosti tohtoročného Google Developer Day. Herné tituly totiž môžu v niektorých prípadoch ponúkať príliš mohutnú veľkosť, a tak je ich vyskúšanie a prezretie základných možností skutočne vítanou možnosťou pred časovo či dátovo náročnou inštaláciou.

Náš tip
PUBG prichádza na Android, takto hru nainštalujete aj vy | NÁVOD + RECENZIA

Funkcia sa zobrazuje v Obchode Play pri samotnej aplikácii. Vedľa tlačidla “Inštalovať” nájdeme teda tlačidlo “Skúsiť” resp. “Try now.” Aktuálne túto funkciu podporuje skutočne len malá hŕstka aplikácií, očakávame však, že neskôr bude dostupná pre široké spektrum herných titulov.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+