MojAndroid

Google dnes v rámci svojej developerskej konferencie odhalil aj výsledky súťaže o najlepšie mobilné aplikácie. Google Play Awards teda už pozná svojich víťazov, a to hneď v niekoľkých kategóriách, ktoré sme vám priblížili už v nomináciách.

Výber aplikácií a hier mali na starosti kvalifikovaní zamestnanci spoločnosti. Pri ich výbere sa riadili niekoľkými základnými kritériami. Aplikácia, resp. hra, musela mať vysoké hodnotenia používateľmi a podmienkou bolo aj to, aby za posledný rok dostala aspoň jeden väčší update.

Medzi TOP aplikácie a hry vo viacerých kategóriách sa zaradili napríklad tituly Mushroom 11, ReignsLifesum: Healthy lifestyle app, NetflixQuik, IFTTT a veľa ďalších. Kompletný zoznam výhercov nájdete na samostatnej stránke obchodu Play.

 

 

19.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+