MojAndroid

Vlajkové zariadenie so systémom ChromeOS, model Google Pixelbook, aktuálne zaznamenáva pokles ceny. Ten je pomerne výrazný a to až o 250 dolárov. Práve vysoká cena bola v podaní tohto zariadenia jedným z hlavných terčov kritiky priamo od oficiálneho predstavenia spoločnosti Google.

Náš tip
Google Pixelbook príde so stylusom a cenou od 1199 dolárov

Google Pixelbook

Zariadenie Google Pixelbook ponúka v rámci svojej základnej verzie výbavy ponúkne procesor siedmej generácie Intel Core i5, 8 GB RAM a 128 GB interného úložiska. Pôvodná cena na úrovni 1000 dolárov teraz klesá na hodnotu približne 750 dolárov. Ďalšie verzie sú v zľave takisto o stovky dolárov. Verzia s 256 GB interného úložiska bude teraz stáť približne 950 dolárov a najvýkonnejšia verzia s procesorom Intel Core i7, 16 GB RAM a 256 GB interného úložiska následne 1400 dolárov. Zariadenie takisto ponúka precízne kovové spracovanie, podporu Android aplikácií v Obchode Play, USB-C konektor a 12,3″ panel s rozlíšením 2400 x 1600 pixelov.

Akciové verzie Google Pixelbook ponúka viacero zahraničných predajcov, ako napríklad BestBuy, Amazon či oficiálny Google Store. Zľavnené ceny sme zaznamenali na severoamerickom trhu, v britskej lokalizácii Google Store sa zatiaľ neobjavili.

Náš tip
Google predstavil konvertibilný chromebook Pixelbook so stylusom

Ak však máte o tento produkt záujem, pravdepodobne bude potrebné kúpu riešiť prostredníctvom tretej osoby, ktorá sa nachádza v danej podporovanej krajine. Napriek tomu však ide o férovú ponuku a cena 750 dolárov môže byť za zariadenie Pixelbook skutočne lákavá.

5.6.2018
Zdroj: theverge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+