MojAndroid

Internetový obchod Google Store plánuje nový dizajn pre svoju stránku. Podľa portálu 9to5Google bude jeho úlohou uľahčiť používateľom orientovanie medzi kategóriami produktov. Zároveň je úlohou spoločnosti vytvoriť základy pre ich budúce produkty. Zmeny sa budú týkať hlavne hodiniek Pixel Watch.

Google Pixel Watch prídu v tomto roku. Poznáme približný dátum predstavenia

Blíži sa predstavenie Google Pixel Watch a Pixel 6a? Novinky sa objavili v databáze operátora

Google Pixel Watch prídu v tomto roku. Poznáme približný dátum predstavenia

V posledných dvoch rokoch sa hardvérové zariadenia Google umiestňovali na vrchu zoznamu Google obchodu. Predstavovali ich teda značky Pixel, Nest, Stadia, Fitbit a Pixelbook, taktiež ako aj kategória Odbery a Špeciálne ponuky.

Najnovšia zmena dizajnu sa týka zúženia týchto kategórií. Aktualizácia ich rozdelí do štyroch skupín, a to Smartfóny, Hodinky, Smart Home, Hry a Notebooky. Kategória Odbery a Špeciálne ponuky pocíti jednoduchú zmenu, spoločnosť ju premenuje na Odbery a “Ponuky”.

Uniknuté informácie potvrdzujú, že spoločnosť plánuje predstaviť hodinky Pixel Watch. Spolu s nimi sa naďalej budú predávať aj Fitbit smart hodinky. Google obchod postupne zlepšuje svoje podmienky pre úspešné uvedenie hodiniek Pixel na trh. K detailnejším informáciám sa údajne dostaneme v Máji tohto roku.

Zmeny sa týkajú aj celkového dizajnu stránky. Po kliknutí na možnosť kategórie produktov sa vám už nezobrazia možnosti, ktoré boli určené na ďalšie rozdelenie kategórií. V prípade Pixelu to boli bezdrôtové slúchadlá, nabíjačky, puzdrá a obaly a iné príslušenstvo. Namiesto toho budete priamo presmerovaní na hlavnú vstupnú stránku.

Táto zmena bude mať najväčší vplyv na Smart domácnosť. Po otvorení stránky vás priamo uvíta rozdelenie produktov, ktoré je doplnené o vizuálne zobrazenie a ponuka je menej hustá. Zmeny sú aktuálne dostupné v Spojených Štátoch, Veľkej Británii, Nemecku a Japonsku. Kanada, Francúzsko, Taiwan a Austrália si na nové úpravy stránky budú musieť ešte chvíľu počkať.

Náš tip
Huawei Mate 20 Pro dostáva aktualizáciu s nadstavbou EMUI 12
21.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+