MojAndroid

Už o týždeň Google predstaví svoje nové smartfóny Pixel a Pixel XL. Nebolo by to však ono, ak by sme sa už teraz nepozerali na uniknuté fotografie zariadenia, ktoré prezrádzajú aspoň časť pripravovaných noviniek a funkcií. A tak tomu je aj pri najnovšej uniknutej fotografii (či skôr renderu), ktorá zachytáva nové navigačné tlačidlá, ktoré toto zariadenie ponúkne. Okrem nich si všimnite aj okrúhle ikony, či novú domácu obrazovku, ktorá je súčasťou Pixel launchera.

google-pixel-render-leak

Okrem toho vieme, že by Google Pixel mal ponúkať 5-palcový Full HD displej (Pixel XL bude mať 5,5″ QHD displej). Obe zariadenia by mal poháňať procesor Snapdragon 821, mali by ponúknuť 4 GB RAM, 12 Mpix hlavný fotoaparát a 8 Mpix prednú kameru. Pamäťové verzie by mali mať 32 a 128 GB. Zaujímavosťou je, že tieto zariadenia ponúknu aj nový Android 7.1 Nougat. Všetky ďalšie informácie sa dozvieme už 4. októbra, kedy si Google pripravil veľkú konferenciu, kde tieto novinky predstaví.

Zdroj: AndroidCentral

 

27.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+