MojAndroid

Spoločnosť Google pravidelne vydáva mesačné bezpečnostné aktualizácie operačného systému Android. Smartfóny Pixel sú samozrejme vždy prvé, ktoré aktualizácie obdržia, prakticky ihneď po ich vydaní. Okrem samotnej bezpečnostnej aktualizácie zvyknú pribúdať aj nejaké nové funkcie či systémové opravy, ktoré sa týkajú priamo smartfónov Google Pixel.

Včera bola Googlom uvoľnená májová bezpečnostná záplata. V posledných dvoch mesiacoch boli k aktualizáciám pridané spomínané fuknčné vylepšenia pre Pixely, tento mesiac sa nič podobné nekoná. Aktualizácia je k dispozícii pre všetky Pixely, od prvej generácie. Ako sme si už zvykli, spolu s týmito smartfónmi dostáva májovú bezpečnostnú záplatu aj Essential Phone.

Aktualizácia je k dispozícii OTA, takže zariadenia by vás na ňu malo upozorniť automaticky. Ak sa tak nestane, môžete aktualizáciu skontrolovať priamo v nastaveniach.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+