MojAndroid

Pred menej ako mesiacom sa americký gigant Google rozhodol oficiálne predstaviť ďalšiu sériu smartfónov Google Pixel. Istý vývojár na stránke XDA-developers uverejnil port na živé tapety tohto smartfónu. Tie sú vcelku zaujímavé a stoja za vyskúšanie. Teraz si ich môžete nainštalovať aj na svoj vlastný smartfón.

Náš tip
Testujeme Google Pixel 4a, pýtajte sa | Unboxing

Stiahnite si dynamické aj statické tapety z Google Pixel 5

Aj napriek tomu, že nový Google Pixel 5 v sebe nemá procesor vlajkových charakterov z radu Snapdragon 8xx, živé pozadia spustiť samozrejme dokáže. Tie dokážu parádne zapôsobiť na novom, 90 Hz displeji.

Pixel 5 pozadia
Séria živých tapiet

Vývojár menom Pranav Pandey naportoval všetky nový živé pozadia pre zariadenia s Androidom 7.0 Nougat a vyšším. Nemusíte pritom mať ani zariadenie s logom spoločnosti Google.

V tejto verzii sa nachádzajú tapety Moving Shadows” a Stepping Stones”. Každá z nich má ďalšie štyri farebné variácie. Stiahnete ich odtiaľto. Pozadie “Conveyor Belt” sa nepodarilo implementovať do tejto verzie aplikácie, takže bude potrebná aj druhá inštalácia.

Pixel 5 pozadia
Séria statických tapiet “Captured on Pixel”. Fotografie na pozadie boli vyhotovené samotným smartfónom

Conveyor Belt si teda stiahnete z tohto odkazu. Dodáme, že v prípade nefunkčnosti týchto pozadí je potrebné nainštalovať si aplikáciu Google Tapety. Tu nájdete aj najrôznejšie štýlové obrázky pre váš telefón, ktoré zariadeniu dodajú “pixelovský” šmrnc.

Pixel 5 tapety
Séria statických tapiet “Art & Culture”

Pokiaľ sa vám živé tapety nepáčia, alebo ich jednoducho nechcete, no stále sa vám páčia klasické, statické tapety Pixelu 5, stiahnuť si môžete aj tie. Zaujmú kolekcie “Captured on Pixel” a “Art & Culture”. Náladu však dokáže zlepšiť aj kategória “For Fun”.

Pixel 5 tapety
Séria statických tapiet “For Fun”

Do komentárov pod článkom nám dajte vedieť, či sa vám séria tapiet z novej línie smartfónov Google Pixel 5 páči. Podarilo sa vám rozbehnúť živé pozadia? Fungovali vám aj bez dodatočnej inštalácie appky Google Tapety?

Hintergründe
Hintergründe
Developer: Google LLC
Price: Free
  • Hintergründe Screenshot
  • Hintergründe Screenshot
  • Hintergründe Screenshot
  • Hintergründe Screenshot
  • Hintergründe Screenshot
  • Hintergründe Screenshot
  • Hintergründe Screenshot
  • Hintergründe Screenshot

24.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+