MojAndroid

Na internete sa začali objavovať rôzne dohady o tom, ako by mohol pripravovaný Google Pixel 3 vyzerať. Zopár skúsenejším používateľom sa podarilo extrahovať živé pozadia z Androidu 9.0 Pie. V tomto článku si ukážeme, ako je ich možné stiahnuť a nainštalovať na vaše zariadenie.

Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma

Len pre Android 6.0 a vyšší

Ako nadpis napovedá, na inštaláciu týchto živých tapiet musíte mať zariadenie, ktoré disponuje Androidom 6.0 Marshmallow a novším. V balíku sa nachádza celkovo 28 tapiet, ktoré sú rozdelené do dvoch skupín: “Come Alive” a “Living Universe”. Tieto pozadia sú viac ako len animované videá, pretože reagujú na vami prehrávanú hudbu, upozornenia, časové obdobie, či pohyby.

Návod na inštaláciu

Na inštaláciu originálneho balíčeka z firmvérov Pixelov je nutné mať Android 9.0 Pie, alebo Custom ROM v tejto verzii. Keďže najnovšia verzia tohto operačného systému je zatiaľ len na minime zariadení, vývojári naportovali tieto pozadia pre smartfóny s Androidom 6.0 a vyšším. Ďalšou podmienkou je, aby váš procesor bol typu ARM64 (taký procesor má drvivá väčšina zariadení). Vývojár rozdelil aplikáciu na dve verzie. Jedna je pre smartfóny s verziou operačného systému Android od 6.0 po 7.1, druhá je od Androidu 8.0 po Android 8.1. Je tomu tak, pretože Android 7.1 Nougat nepodporuje audio vizualizáciu tapiet. Na niektorých zariadeniach od spoločnosti Samsung, či Xiaomi, je nutné mať nainštalovanú aplikáciu Tapety Google, ktorá je dostupná zadarmo v Obchode Play.

Stiahnuť Google Pixel 3 Live Wallpapers pre Android 6.0 – 7.1

Stiahnuť Google Pixel 3 Live Wallpapers pre Android 8.0 – 8.1

Stiahnuť Google Pixel 3 Live Wallpapers pre Android 9.0

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Stiahnite si oficiálne tapety z Google Pixel 3 aj do vášho zariadenia
Náš tip
Google odhalil farebné varianty nových Pixelov
Náš tip
Nový Google Pixel strednej triedy možno už budúci rok
30.9.2018
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+