MojAndroid

Od dávna už spoločnosť Google spolupracuje s inými OEM (výrobcovia zariadení, ktorých výrobky sú predávané inou značkou, pozn. red.) na výrobe svojich zariadení. Prvá sada Pixel zariadení bola vyrobená spoločnosťou HTC: Pixel 2, Pixel 2XL, nehovoriac o celej rade Nexus. Zdá sa, že sa to tohto roku zmení. Vyzerá to, že Google sa stal partnerom s taiwanskou firmou Foxconn, ktorá vyrába iPhony. Foxconn by mal byť novým výrobcom nadchádzajúcich Pixel 3 a Pixel 3XL.

Náš tip
Google Pixel 2: Google to jednoducho vie | RECENZIA

Navrhnuté Googlom, vyrobené Foxconnom

Telefóny sú navrhované interne spoločnosťou Google s pomocou HTC talent, ktoré získali začiatkom tohto roka. Niekoľké zdroje hovoria o tom, že väčšie z nových zariadení bude disponovať duálnou prednou kamerou a tiež dnes už populárnym výrezom v obrazovke. Obe zariadenia bude poháňať procesor Snapdragon 845 a jeden z nich bude mať “nový hardvér displeja”, hoci to môže súvisieť s už spomenutým zárezom v displeji.

Pixel 3 a Pixel 3 XL by mali vyjsť koncom tohto leta, v auguste alebo v septembri. V októbri sa začnú predávať a ako obvykle, Verizon bude výhradným dodávateľským partnerom (aj keď telefóny sa určite budú dať kúpiť aj priamo od Googlu).

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+