MojAndroid

Po uvedení smartfónu Google Pixel 2 boli jeho oficiálne tapety bleskurýchlo extrahované a mohli ste si ich ihneď stiahnuť. Tapety z pripravovaného Google Pixel 3 sa už podarilo naportovať a ľudia z celého sveta si ich môžu zadarmo stiahnuť aj do svojho zariadenia. Ak máte záujem o personalizáciu vášho smartfónu pomocou nových, štýlových tapiet, pokračujte v čítaní.

Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma

Moderné, pixelovské tapety

Tapety na internet zavesil istý používateľ sociálnej siete Twitter. Keďže v aplikácii Tapety od samotného Google nepribudlo množstvo nových tapiet, tento človek sa ich rozhodol naportovať pre širokú verejnosť. Na obrázku nižšie môžete vidieť ukážky jednotlivých pozadí. V prípade, že máte o ne záujem, môžete si ich všetky stiahnuť vo vysokom rozlíšení z tohto odkazu. Nájdete v ňom .zip súbor, ktorý je potrebné najskôr extrahovať do vami určeného priečinku. Tapety sa vám potom objavia v galérii.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Google pravdepodobne nechtiac odhalil dátum predstavenia modelu Pixel 3

Náš tip
Google avizuje príchod vertikálneho stojanu pre Pixel 3

Náš tip
Nový Google Pixel strednej triedy možno už budúci rok

27.9.2018
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+