MojAndroid

Hoci o zariadení Google Pixel 3 sme toho ešte veľa nepočuli, ľudí vždy fascinujú dohady. A kým jedni zostávajú len pri debatách, druhí sa chopia činu. Concept Creators teda vytvoril dokonca celé video, v ktorom sú kompletné rendre zariadenia Google Pixel 3. Samozrejme, odrážal sa od doterajšej filozofie spoločnosti pri tvorbe zariadení Google Pixel. Zachoval širšiu líniu v hornej časti zadnej strany, okrúhly snímač odtlačkov prstov i predné stereo reproduktory. Tento raz ich však ukryl viac k okrajom smartfónu.

Čo však prešlo väčšou zmenou je displej. Kým minuloročný model Google Pixel 2 mal pomer strán 16:9, jeho väčší brat Pixel 2 XL mal už trochu “bezrámikovejší” charakter a pomer strán 18:9. No a podľa Concept Creators by v nasledujúcej generácii mal byť už aj pri smartfóne Google Piel 3 takýto pomer strán. Vo vnútri sa podľa odhadov bude nachádzať 6 GB LPDDR4 RAM a 64 GB vnútorné úložisko. S veľkou pravdepodobnosťou sa tu stretneme s procesorom v podobe Snapdragon 845.

Na zadnej strane sa však podľa Creator Concept zachová klasický fotoaparát. Duálny fotoaparát bude výsadou väčšieho Google Pixel 3 XL. Tvorca sa navyše pohral aj s farbami a treba povedať, že bol pomerne odvážny.

Čo hovoríte na koncept? Páči sa vám?

Zdroj: gizmochina.com

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+