MojAndroid

Predstavenie 2.generácie smartfónov Google Pixel sa blíži a je jasné, že únikov informácií či renderov bude čoraz viac. V tejto chvíli sú najnovšie k dipsozícii údajné rendre Pixel 2 XL v bielej a čiernej farbe. Vyzerá to tak, že lesklá časť na zadnej strane sa oproti predchodcovi zmenšila. Teraz zahŕňa iba menšiu vrchnú časť zariadenia. Je v nej osadená pomerne veľká šošovka fotoaparátu a blesk. Snímač odtlačkov prstov si zachoval miesto na zadnej strane. Rendery sa tak zhodujú s predošlými uniknutými informáciami.

Podľa obrázkov vidno, že smartfón príde v dvoch farbách, teda čiernej a kombinovanom čierno-bielom prevedení. Informácie o konfigurácii hovoria o 4 GB pamäte RAM a kapacite 64 GB a 128 GB vnútorného úložiska. Za 64 GB model podľa dohadov zaplatíte 849 dolárov, za 128 GB verziu sa má cena vyšplhať až na 949 dolárov. Google Pixel 2 XL by mal mať 6-palcový displej s pomerom strán 18:9, ktorý zrejme vyrobí LG.

Ohľadom procesora sa informácie rozchádzajú – dohady vravia o Snapdragone 835, ale aj o Snapdragone 826. Ako sme písali v predošlom článku, údajne sa môžeme tešiť na integráciu funkcie Always On Displeja.

Nuž, uvidíme, koľko sa zo spomínaných dohadov potvrdí. Dozvieme sa to už 4.októbra počas oficiálneho predstavenia. O ďalších novinkách vás určite budeme včas informovať.

Zdroj: droid-life.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+