Zajtra spoznáme nové smartfóny od spoločnosti Google, no už pekných pár dní kolujú úniky špeficikácií či obrázkov zariadení Pixel 2 a Pixel 2 XL. Najnovšie je tu obrázok prednej strany Google Pixel 2 XL od známeho leakstera menom Evan Blass. Potvrdzujú sa tak dohady o tenučkých rámikoch zariadenia a minimálnej vrchnej a spodnej brade zariadenia. Smartfón Pixel 2 XL sme mali možnosť vidieť už aj zo zadnej strany, a to ešte pred pár týždňami.
Aby únikov nebolo málo, konečne sme spoznali aj prednú stranu a farebné prevedenia Google Pixel 2. Treba povedať, že rámiky v hornej a dolenj časti zariadenia sú o dosť hrubšie ako pri 2 XL verzii a nepôsobia práve najpríťažlivejšie. V spodnej a vrchnej časti sú mriežky reproduktora, no zatiaľ nie je jasné, či ide o dva reproduktory, alebo mikrofón a reproduktor.
Čo sa týka spoločných špecifikácií, oba smartfóny by sa mali predstaviť so Snapdragonom 835, 4 GB RAM a 64 alebo 128 GB úložného priestoru. Pixel 2 bude stáť od $649 a Pixel 2 XL od $869. Pixel 2 má byť dostupný od 19.októbra, kým Pixel 2 XL sa má objaviť na trhu až 15. novembra. Mimochodom, je možné, že Google plánuje predstaviť aj ďalší smartfón, ako napovedá zdroj. Malo by pritom ísť o skutočnú vlakovú loď. Necháme sa prekvapiť a tešíme sa na zajtrajšiu udalosť.
Premýšľa niekto z vás nad kúpou týchto zariadení? Dajte nám vedieť v komentároch.
Zdroj: techcrunch.com a androidpolice.com
Skôr v plnej špatnote..aspoň že to XL vyrába LG, vyzerá o niečo krajšie (hlavne zpredu). Som zvedavý, že ktorý z týchto dvoch sa bude lepšie predávať.
presne tak, je to ucite jeden z najskaredsich telefonov, aj cinske 50€ sunky vyzeraju lepsie
Najskaredsie su sony. Tie nikdo momentalne neprekona :)
Presne :D
XL vyzera dobre…zadnu stranu neriesim kedze nosim telefon v obale. Pokial pixel launcher bude vyzerat po novom takto tak tiez dobra zmena presunut vyhladavaciu listu naspod(hlavne u velkych telefonoch)
Samsung ma ovladacie prvky uz pekne dlho dole, takze zase len dobiehaju konkurenciu, ktora ich v ich vlastnom OS predbehla o poriadny kus
Podradny vyrobca chladniciek samsunt neni v nicom prvy a pixel nepredbehol uz vobec.Ten ma co robit aby zvladol aspon ako tak funkcne baterky.
Este stastie ze GP su zastresene LG a ne priteplenym samsungom ktory sa predava na bazosi na vagony a nik to nekupuje.
Ako sunkacik S7 ktory ide za 300 e ???
Veď v poriadku. Len píšem, že je to dobrý krok.
Pacia sa mi tieto kompozicne experimenty so senzormi a kamerou… Oba su pekne, tento vytvarny anonymny dizajn som mal vzdy na Nexusoch/Pixeloch rad… Lenze to tuna panstvo spoza miesacky nikdy nepochopi ako nikdy nepochopi borovickar cely zivot na smazakoch seriozneho michelina… proste to nejde, codename SLAMA…
Redakcia, ako je to s podporou eSIM u nás? Oba pixely ju majú mať.
Ten Ultra Pixel je fake, vzhľadom na to, že je to známy fakt už pár dní ma prekvapuje zmienka v článku. Článok aktualizoval aj zdroj vášho článku, AndroidCentral
https://www.androidcentral.com/googles-ultra-pixel-phone-rumored-ditch-navigation-keys-have-dual-cameras-and-more
Design je veľmi neatraktívny. Môj názor je taký že sa radšej poobzerám po konkurencii, už ďalšia generácia Pixelu ktorá ma neláka. Nexus 6p bol oveľa krajší, za mňa zatiaľ top design :)