MojAndroid

Predstavenie nástupcu smartfónu Google Pixel sa očakáva niekedy na jeseň tohto roka. Už teraz ale pribúdajú uniknuté informácie, ktoré naznačujú, na čo sa môžeme tešiť. Včera sme sa dozvedeli, že priamy nástupca modelu Pixel XL bol zrušený a nahradí ho smartfón s väčším displejom. Koncept štúdia DBS DESIGNING nám môže naznačiť, čo sa za týmto rozhodnutím ukrýva.

Obrovský krok vpred

Koncept telefónu kladie za najdôležitejšie najmä minimálne rámiky okolo displeja. Ak by sa tento predpoklad naplnil, môžeme očakávať, že oba modely budú mať väčší displej ako tie súčasné, aj keď rozmery zariadenia sa možno veľmi meniť nebudú. V každom prípade pôsobí dizajn skutočne fantasticky a elegantne.

Práve dizajnové spracovanie bolo vlani jednou z najväčších výčitiek, ktorú mali používatelia voči modelom Google Pixel. Nešlo o to, že by boli vyslovene škaredé, no výrazne zaostávali za vlaňajšími modelmi, o tých tohtoročných už nehovoriac.

Zatiaľ iba túžobné želanie

Na druhej strane, v súčasnosti máme dočinenia skutočne iba s návrhom, ktorý môže mať veľmi ďaleko od reality, aj keď je založený na doteraz dostupných informáciách. Tých ale zatiaľ veľa nemáme a do predstavenia telefónov zostáva skutočne ešte veľmi veľa času. Nebráni nám to ale v tom, aby sme sa týmto konceptom pokochali a dúfali, že sa Google skutočne vydal podobnou cestou a v septembri nám ponúkne aspoň takto atraktívne zariadenia.

Zdroj: Concept Phones via GizmoChina

14.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+