MojAndroid

Spoločnosť Google predstavila k novým Pixel 2 smartfónom aj službu neobmedzeného nahrávania fotografií na online úložisko prostredníctvom aplikácie Fotky Google. Táto funkcia nahráva fotografie v originálnej kvalite spolu s možnosťou nahrávania 4K videa až do konca životnosti zariadenia. To je pomerne nepresný pojem, avšak detaily konečného dátumu sú už teraz známe.

Do konca roku 2020, v niektorých regiónoch dlhšie

Náš tip
Google Pixel 2 a Pixel 2 XL oficiálne predstavené! Toto ponúkajú

Kým v prípade niektorých smartfónov máte možnosť nahrávania fotiek “vo vysokej kvalite,” v tomto prípade prichádza nahrávanie v originálnej kvalite a nahrávanie 4K videa. Spoločnosť Google sa vyjadrila, že túto funkciu umožní počas životnosti daného zariadenia. To konkrétne znamená, že používatelia môžu nahrávanie v originálnej kvalite využívať neobmedzene do konca roka 2020.

Náš tip
DxOMark: Google Pixel 2 je najlepší fotomobil s rekordným skóre 98 bodov

Konečný dátum sa v niektorých regiónoch líši. V Kanade a Indii, kde budú Pixel 2 smrtfóny dostupné tento mesiac je finálny dátum služby stanovený až na 15. január 2021. Po skončení danej služby bude k dispozícii štandardné nahrávanie fotografií “vo vysokej kvalite.” Fotografie a 4K videá nahrané v originálnej kvalite však v danej kvalite ostanú aj po roku 2020.

Zdroj: androidcentral

5.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+